Stowarzyszenie PDF Drukuj Email

STOWARZYSZENIE
W dniu 16.05.2002r. Sąd Rejonowy w Koszalinie wpisał do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000113240 Stowarzyszenie Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego w Sławnie nadając temu stowarzyszeniu osobowość prawną.
W dniu 10.01.2003r. o godz. 17.30 w siedzibie LO w Sławnie przy ul. Cieszkowskiego 4 odbyło się Walne Zebranie Członków, na którym zostały wybrane władze Stowarzyszenia (Zarząd i Komisja Rewizyjna) oraz zostały przyjęte statutowe formy działań organizacyjnych.


Do wszystkich absolwentów LO w Sławnie

Koleżanki i Koledzy - Absolwenci "Sławieńskiego Ogólniaka"!

W dniu 10 stycznia 2003 r. ukonstytuowało się Stowarzyszenie Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego w Sławnie. Jest to owoc pracy Komitetu Założycielskiego w osobach: Janiny Olenckiej, Janusza Mikołajewskiego, Jerzego Miatkowskiego, Iwony Granisz, Romualdy Słowikowskiej, Jana Zborowskiego.

Na pierwszym Walnym Zebraniu Członków wybrane zostały władze Stowarzyszenia:

Zarząd:
prezes - Janusz Mikołajewski
sekretarz - Jerzy Miatkowski
skarbnik - Dorota Grucza
członek - Leszek Słowikowski
członek - Wanda Adamczyk

Komisja Rewizyjna:
przewodniczący - Wojciech Ludwikowski
członek - Alicja Kościerzyńska
członek - Roman Granisz

Cele stowarzyszenia (§4 Statutu):
1) Kultywowanie pamięci i tradycji szkoły,
2) Nawiązanie i utrzymanie więzi łączących absolwentów szkoły,
3) Promowanie działalności i osiągnięć szkoły oraz pracy i życia jej absolwentów,
4) Wspieranie bieżącej działalności szkoły.

Jeżeli chcesz odnawiać szkolne kontakty i przyjaźnie, jeżeli pozostał w Tobie sentyment do lat spędzonych w murach na Cieszkowskiego 4 jeśli uważasz, że warto było i jest być uczniem LO w Sławnie - zostań członkiem Stowarzyszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronach internetowych, w sekretariacie szkoły lub siedzibie Stowarzyszenia przy liceum. Czekamy na Ciebie, na informacje o Twoich losach, zawodzie, adresie.
Już dziś przystępujemy do organizacji kolejnego Zjazdu Absolwentów z okazji 70-lecia szkoły w 2015 roku.
Deklarację przynależności do Stowarzyszenia możesz wydrukować ze strony internetowej i przesłać na adres szkoły lub odebrać, wypełnić i złożyć w sekretariacie szkoły. Zapoznaj się też ze Stautem Stowarzyszenia.

Do zobaczenia

Komitet Organizacyjny VII Zjazdu Absolwentów LO w Sławnie />


 

Komentarze (0)Add Comment

Napisz komentarz
pomniejsz | powiększ obszar

busy
 
Valid XHTML & CSS | Template Design ah-68 | Copyright © 2009 by Firma