VII Zjazd Absolwentów PDF Drukuj Email

VII Zjazd odbędzie się 6 czerwca 2015 roku z okazji 70-lecia szkoły.

Koszt, który ponosi uczestnik Zjazdu to: 150,00zł z BALEM lub 50,00zł bez balu.ł

[cena obejmuje: - catering, koszty organizacyjne, publikacji, obsługi, ochrony, prezentu dla szkoły, gadżetów, udziału zaproszonych gości].

Jeżeli weźmiesz udział w imprezie to wpłata na konto Stowarzyszenia Absolwentów:

Bank Spółdzielczy w Sławnie 51 9317 0002 0003 9130 2000 0010 z dopiskiem "SALO"

powinna wynosić: 150,00zł.(z balem) lub 50,00zł.(bez balu). Wpłat można też dokonywać w sekretariacie szkoły.

Zgłoszenie udziału w Zjeździe odbywa się poprzez formularz na stronie szkoły - zakładka: "70-lecie szkoły".

Czekamy na Was!

Komentarze (1)Add Comment
Refleksje
Napisane przez Ewa, czerwiec 08, 2015
Byłam na VII Zjeździe Absolwentów LO w Sławnie.Zjawiłam się trochę spóźniona, bo na scenie w SDK trwały juz przemówienia. Były wspomnienia, życzenia, powroty do przeszłości. Na scene poproszono najstarszego absolwenta z 1949 r p. Janusza Konopkę. Pojawił się starszy pan, o którym pomyślałam , że trochę może powspomina i na tym koniec, bo cóż może więcej. W miarę jak zaczął ze swobodą mówić, ja i cała sala wpatrywaliśmy sie w tego skromnego starszego pana z niedowierzaniem. Swoim życiorysem mógłby obdarować wielu z nas. W miare jak odkrywał powoli swoje karty stanął przed nami znakomity naukowiec, profesor fizyki, wykładowca na zagranicznych uniwersytetach i pełen życia człowiek. To był najlepszy punkt programu, jestem pod wrażeniem i dziękuję mu bardzo za to, że tak pięknie opowiedział swoja historię, że pokazał jak mozna być zadowolonym i szczęśliwym ,po prostu być i chcieć.

pomniejsz | powiększ obszar

busy