Strona główna Redakcja Kontakt
 kliknij  für deutschsprechende Freunde  for English speaking friends
szukaj:
Filmy
Galeria 1
Galeria 2
Galeria 3
Listy gratulacyjne
Strona główna
Linki
Forum
Ogłoszenia
Pobierz pliki
Adres
Jak do nas trafić?
Ogłoszenia
Zarządzenia
Aktualności
DZIENNIK
Szkoła z klasą
Plan lekcji
Dzwonki
Kalendarium
Egz. gimnazjalny 2018
Matura 2018
Biblioteka
Dokumenty
Galeria
Dyrektor
Nauczyciele
Pedagog
Inni pracownicy
Zajęcia dodatkowe
Podręczniki 2017/2018
Samorząd
Henryczki
Złoty Absolwent
Rada Rodziców
Terminarz zebrań
Regulamin Rady
Wychowawcy
Patron
Historia
POW
Konkurs teatralny
Rinteln
Parnas
Ogłoszenia
Terminy zjazdów
Godziny lekcyjne
Samorząd Słuchaczy
Plan zajęć
Prace semestralne
Rekordy
Absolwenci
Biologia
Historia
Informacje o LO prosto do skrzynki pocztowej!

kliknij "enter"
userów na stronie: 0
gości na stronie: 6





Laureaci "HENRYCZKÓW"
wyróżnienia przyznawanego od roku szkolnego 2001/2002
przez Radę Pedagogiczną


Statuetka Rok szkolny 2016/2017

  • Jakub Włodarczyk - za niebanalną osobowość i promocję nauki (LO)
  • Sandra Mosak - za działalność artystyczną i kulturalną (GIM)
  • Monika Noga - za renesansową osobowość (LO)
  • Grzegorz Bryk - za godne reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym (LO)
Rok szkolny 2015/2016

  • Patrycja Romanowska - za szczególne osiągnięcia w dziedzinie sportu (LO)
  • Daria Sadowska - za szczególne osiągnięcia w dziedzinie sportu (GIM)
  • Igor Majchrzak - za promocję nauki (GIM)
  • Laura Smolarczuk- za działalność artystyczną i kulturalną (LO)
  • Laura Smolarczuk - za najlepszą frekwencję (LO)
  • Klaudia Pawełek - za działalność społeczną (LO)
Rok szkolny 2014/2015

  • Milena Stuleblak i Mateusz Gut - za szczególne osiągnięcia w dziedzinie sportu
  • Konrad Lekan - za działalność artystyczną i kulturalną
  • Paweł Peła - za najlepszą frekwencję
  • Eryk Fedyniak - za działalność społeczną
Rok szkolny 2013/2014

  • Oliwia Marszałek oraz Mateusz Wardak - za szczególne osiągnięcia w dziedzinie sportu
  • Daria Korowajczyk - za działalność artystyczną w zakresie piosenki
  • Justyna i Ewelina Łopata - za najlepszą frekwencję
  • Patrycja Gniewczyńska - za działalność na rzecz innych
  • Andrzej Wygaś - za aktywną działalność społeczną oraz godne reprezentowanie szkoły
Rok szkolny 2012/2013

  • Adrian Zieliński - za działalność społeczną
  • Arlena Hanc oraz Mateusz Tomczyk - za szczególne osiągnięcia w dziedzinie sportu
  • Sylwia Krążko - za działalność artystyczną w zakresie teatru i tańca
  • Damian Gałkowski- za promowanie swoją sportową postawą wizerunku szkoły.
Rok szkolny 2011/2012

  • Michał Staśkiewicz - za działalność samorządową
  • Beata Drzewiecka i Szymon Narbut - za szczególne osiągnięcia w dziedzinie sportu
  • Monika Pela - za działalność kulturalną i artystyczną
  • Michał Litwin - człowiek, na którego zawsze można liczyćz.
Rok szkolny 2010/2011

  • Jan Stanisław Bukowski - za działalność społeczną
  • Mariusz Wójcik - za szczególne osiągnięcia w dziedzinie sportu
  • Justyna Kosmalska - za działalność kulturalną i artystyczną
  • Dominik Wolski - za twórcze działania w przestrzeni multimedialnej i Internetu (e-Henryczek).
Rok szkolny 2009/2010

  • Paweł Kempa - promocja nauki
  • Marlena Kucharska- za działalność społeczną
  • Celina Kucharska - najlepszy sportowiec
  • Piotr Malinowski - najlepszy sportowiec
  • Aleksandra Berlińska - działalność kulturalna i artystyczna
  • Anna Knap - najlepszy dziennikarka.
Rok szkolny 2008/2009

  • Tomasz Pobol- za działalność społeczną
  • Patrycja Paszkiewicz - najlepszy sportowiec
  • Łukasz Kalwasiński - najlepszy sportowiec
  • Milena Jażdżewska - działalność artystyczna w zakresie muzyki
  • Sandra Krajewska - działalność artystyczna w zakresie sztuk plastycznych
  • Hubert Franas - najlepszy dziennikarz.
Rok szkolny 2007/2008

  • Joanna Górska- za zaangażowanie na rzecz innych
  • Emilia Polechońska - najlepszy sportowiec
  • Paweł Kowalewski - najlepszy sportowiec
  • Anna i Emila Dziecinne - działalność artystyczna i kulturalna
  • Daniel Czerniawski - najlepszy dziennikarz.
Rok szkolny 2006/2007

  • Ewa Tkacz - za zaangażowanie na rzecz innych
  • Aleksandra Fedejko - najlepszy sportowiec
  • Rafał Gertig - najlepszy sportowiec
  • Mateusz Zachciał - animator zdarzeń kulturalnych
  • Marlena Zdunek, Ewa Tkacz, Katarzyna Lach, Łukasz Krążko - uczestnicy życia artystycznego
Rok szkolny 2005/2006

  • Agnieszka Pestka - za zaangażowanie na rzecz innych
  • Magdalena Kudźma - najlepszy sportowiec
  • Bartosz Rzepczyński - najlepszy sportowiec
  • Katarzyna Łuczkowska - najlepszy dziennikarz.
Rok szkolny 2004/2005

  • Ewa Hałkowska,
  • Milena Siwiuk
  • Krzysztof Surowiec
  • Jacek Broniszewski,
  • Ryszard Pertman
Rok szkolny 2003/2004

  • Martyna Adamczyk
  • Tomasz Kłosiewicz
  • Barbara Materka
  • Krzysztof Kuczun
  • Rafał Wajszczyk
  • Anna Chylewska
Rok szkolny 2002/2003

  • Marta Gierczyńska,
  • Marta Jarzębska
  • Anna Janakiewicz,
  • Paweł Ambroziak
  • Marian Suchanowski
  • Monika Konecka
Rok szkolny 2001/2002

  • Maria Sadowska
  • Anna Falkowska, Piotr Ciesielski
  • Agata Miatkowska
  • Monika Latańska
  • Klasa IV "d"


[przejdź do strony głównej]

1
!!!

klik
kliknij i zaloguj się do e-dziennika


KANAŁ FILMOWY LO
Akademia Pomorska w Słupsku - kliknij
Politechnika Koszalińska
Filmy LO w serwisie You Tube
klik
Nasza szkoła w encyklopedii
Facebook
Stowarzyszenie Absolwentów LO w Sławnie
Gimnazjum Miejskie
SP nr 1 w Sławnie
SP nr 3 w Sławnie
ZS w Sławsku
ZS w Jarosławcu
Gim. w Malechowie
ZS w St. Jarosławiu
ZS we Wrześnicy
ZS w Pieszczu
Kliknij i przeczytaj ofertę
Nasze LO to pierwsza szkoła średnia w Powiecie Sławieńskim uznana przez minister edukacji Katarzynę Hall w za miejsce odkrywania talentów
BIP - kliknij
Rozmiar: 5792 bajtów
Tytuł "Szkoła z klasą"
październik 2004

Zobacz stronę konkursu
I miejsce w Polsce
październik 2005

www.edukator.org.pl
Wyróznienie 2007
działy artykułów
działy newsów
Jarosław Strześni...
E. Bartosiak, D. ...
Jarosław Strześni...
Dominika Maj, Ein...
Jolanta Suchańska...
Irena Rogowska, W...
Dominika Maj, Mis...
Michalina Kapelan...
© 2001-2014 Zespół Szkół w Sławnie im. J. H. Dąbrowskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Liceumslawno.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
Engine powered by jPORTAL 2