Egzaminy klasyfikacyjne w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych

słuchacze LOD

Egzaminy klasyfikacyjne w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych

W I Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych w Sławnie rozpoczęły się egzaminy klasyfikacyjne wynikające z różnic programowych.
Drodzy Słuchacze! Trzymamy za Was kciuki

Szkolny Konkurs Poprawności Językowej rozstrzygnięty!

laureaci konkursu

Szkolny Konkurs Poprawności Językowej rozstrzygnięty!

Szkolny Konkurs Poprawności Językowej „Polszczyzna płata nam figle” rozstrzygnięty! Trzydziestu jeden uczestników zmierzyło się z trudnymi problemami współczesnej polszczyzny. Pretekstem był Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego, który świętujemy 21 lutego każdego roku. Wyniki udowodniły, że z niełatwym językiem polskim uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego radzą sobie znakomicie. Tytuł Mistrza Języka polskiego zdobył Wojciech Radawiec z kl. 3a (90% punktów), Wicemistrzem Języka Polskiego zostały: Zuzanna Grudzień z kl. 3a, Zuzanna Olszak z kl. 3b i Natalia Rondzio z kl. 3a – dziewczęta uzyskały 85% poprawnych odpowiedzi. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Poloniści I LO w Sławnie