Henryczki

Henryczki

Laureaci „HENRYCZKÓW”
wyróżnienia przyznawanego od roku szkolnego 2001/2002
przez Radę Pedagogiczną

Rok szkolny 2020/2021

  • Aleksandra Skotarczak – za działalność artystyczną
  • Maja Hrehorowicz i Aleksandra Skotarczak – za promocję nauki
  • Maja Hrehorowicz – za działalność na rzecz wolontariatu
  • Karolina Pilarek – dla najlepszego sportowca

Rok szkolny 2019/2020

  • Justyna Stangryciuk – za działalność samorządową
  • Maciej Kubicki – za godne reprezentowanie szkoły
  • Bożena Lehsa – za promocję nauki
  • Wiktoria Ogórek – za działalność na rzecz wolontariatu
  • Marta Zagajewska – za działalność na rzecz wolontariatu

Rok szkolny 2018/2019

  • Natalia Nowak – za godne naśladowania zaangażowanie w życie szkoły

Rok szkolny 2017/2018

  • Wojciech Cyperski – za niezawodność (LO)
  • Patryk Waszczuk – za renesansową osobowość (LO)
  • Krzysztof Kloc – za godną postawę i strażacka pasję (LO)

Rok szkolny 2016/2017

  • Jakub Włodarczyk – za niebanalną osobowość i promocję nauki (LO)
  • Sandra Mosak – za działalność artystyczną i kulturalną (GIM)
  • Monika Noga – za renesansową osobowość (LO)
  • Grzegorz Bryk – za godne reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym (LO)

Rok szkolny 2015/2016

  • Patrycja Romanowska – za szczególne osiągnięcia w dziedzinie sportu (LO)
  • Daria Sadowska – za szczególne osiągnięcia w dziedzinie sportu (GIM)
  • Igor Majchrzak – za promocję nauki (GIM)
  • Laura Smolarczuk- za działalność artystyczną i kulturalną (LO)
  • Laura Smolarczuk – za najlepszą frekwencję (LO)
  • Klaudia Pawełek – za działalność społeczną (LO)

Rok szkolny 2014/2015

  • Milena Stuleblak i Mateusz Gut – za szczególne osiągnięcia w dziedzinie sportu
  • Konrad Lekan – za działalność artystyczną i kulturalną
  • Paweł Peła – za najlepszą frekwencję
  • Eryk Fedyniak – za działalność społeczną

Rok szkolny 2013/2014

  • Oliwia Marszałek oraz Mateusz Wardak – za szczególne osiągnięcia w dziedzinie sportu
  • Daria Korowajczyk – za działalność artystyczną w zakresie piosenki
  • Justyna i Ewelina Łopata – za najlepszą frekwencję
  • Patrycja Gniewczyńska – za działalność na rzecz innych
  • Andrzej Wygaś – za aktywną działalność społeczną oraz godne reprezentowanie szkoły

Rok szkolny 2012/2013

  • Adrian Zieliński – za działalność społeczną
  • Arlena Hanc oraz Mateusz Tomczyk – za szczególne osiągnięcia w dziedzinie sportu
  • Sylwia Krążko – za działalność artystyczną w zakresie teatru i tańca
  • Damian Gałkowski- za promowanie swoją sportową postawą wizerunku szkoły.

Rok szkolny 2011/2012

  • Michał Staśkiewicz – za działalność samorządową
  • Beata Drzewiecka i Szymon Narbut – za szczególne osiągnięcia w dziedzinie sportu
  • Monika Pela – za działalność kulturalną i artystyczną
  • Michał Litwin – człowiek, na którego zawsze można liczyćz.

Rok szkolny 2010/2011

  • Jan Stanisław Bukowski – za działalność społeczną
  • Mariusz Wójcik – za szczególne osiągnięcia w dziedzinie sportu
  • Justyna Kosmalska – za działalność kulturalną i artystyczną
  • Dominik Wolski – za twórcze działania w przestrzeni multimedialnej i Internetu (e-Henryczek).

Rok szkolny 2009/2010

  • Paweł Kempa – promocja nauki
  • Marlena Kucharska- za działalność społeczną
  • Celina Kucharska – najlepszy sportowiec
  • Piotr Malinowski – najlepszy sportowiec
  • Aleksandra Berlińska – działalność kulturalna i artystyczna
  • Anna Knap – najlepszy dziennikarka.

Rok szkolny 2008/2009

  • Tomasz Pobol- za działalność społeczną
  • Patrycja Paszkiewicz – najlepszy sportowiec
  • Łukasz Kalwasiński – najlepszy sportowiec
  • Milena Jażdżewska – działalność artystyczna w zakresie muzyki
  • Sandra Krajewska – działalność artystyczna w zakresie sztuk plastycznych
  • Hubert Franas – najlepszy dziennikarz.

Rok szkolny 2007/2008

  • Joanna Górska- za zaangażowanie na rzecz innych
  • Emilia Polechońska – najlepszy sportowiec
  • Paweł Kowalewski – najlepszy sportowiec
  • Anna i Emila Dziecinne – działalność artystyczna i kulturalna
  • Daniel Czerniawski – najlepszy dziennikarz.

Rok szkolny 2006/2007

  • Ewa Tkacz – za zaangażowanie na rzecz innych
  • Aleksandra Fedejko – najlepszy sportowiec
  • Rafał Gertig – najlepszy sportowiec
  • Mateusz Zachciał – animator zdarzeń kulturalnych
  • Marlena Zdunek, Ewa Tkacz, Katarzyna Lach, Łukasz Krążko – uczestnicy życia artystycznego

Rok szkolny 2005/2006

  • Agnieszka Pestka – za zaangażowanie na rzecz innych
  • Magdalena Kudźma – najlepszy sportowiec
  • Bartosz Rzepczyński – najlepszy sportowiec
  • Katarzyna Łuczkowska – najlepszy dziennikarz.

Rok szkolny 2004/2005

  • Ewa Hałkowska,
  • Milena Siwiuk
  • Krzysztof Surowiec
  • Jacek Broniszewski,
  • Ryszard Pertman

Rok szkolny 2003/2004

  • Martyna Adamczyk
  • Tomasz Kłosiewicz
  • Barbara Materka
  • Krzysztof Kuczun
  • Rafał Wajszczyk
  • Anna Chylewska

Rok szkolny 2002/2003

  • Marta Gierczyńska,
  • Marta Jarzębska
  • Anna Janakiewicz,
  • Paweł Ambroziak
  • Marian Suchanowski
  • Monika Konecka

Rok szkolny 2001/2002

  • Maria Sadowska
  • Anna Falkowska, Piotr Ciesielski
  • Agata Miatkowska
  • Monika Latańska
  • Klasa IV „d”