Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym

uczennica na tle mapy

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym

Znamy wyniki tegorocznej edycji Konkursu Geograficznego!
Z przyjemnością informuję, że Zuzanna Grudzień, uczennica klasy 3a, otrzymała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo-Planeta w kategorii szkół ponadpodstawowych. Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie przy współpracy merytorycznej z Wydziałem Geografii Uniwersytetu Warszawskiego.
Serdecznie gratuluję!

Barbara Gębusia

Udostęnj:

Pomagamy Ukrainie

plakat pomagamy Ukrainie

Pomagamy Ukrainie

Szkolne koło Wolontariatu ogłasza zbiórkę dla mieszkańców Ukrainy. Codziennie w godzinach 8 – 15 można przynosić do sekretariatu szkoły:

• środki czystości (pampersy, podpaski, wilgotne chusteczki, szampony, żele pod prysznic, żele do dezynfekcji rąk itp),
  • materiały opatrunkowe,
  • produkty żywnościowe o długim terminie ważności (konserwy, ryż, makarony, płatki, batony energetyczne.

Razem możemy więcej!

Udostęnj: