Back to school

12 kwietnia, w ramach spotkań „Back to school”, gościliśmy w szkole Maję Hrehorowicz , absolwentkę z rocznika 2021. Celem wizyty było dzielenie się wiedzą i doświadczeniem w kwestii wyboru kierunku studiów i uczelni, które umożliwią w niedalekiej przyszłości naszym licealistom realizację marzeń i zapewnią odpowiedni start na ścieżce kariery zawodowej. Maja podzieliła się swoimi cennymi spostrzeżeniami i użyczyła uczestnikom spotkania kilku cennych wskazówek dotyczących rekrutacji na studia. Sama wybrała Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego i z tego wyboru – jak nam powiedziała – jest bardzo zadowolona. Rekomendując swój kierunek oraz uczelnię z ogromną pasją opowiadała o inicjatywach, kołach naukowych, możliwościach, jakie mają studenci do rozwoju swoich zainteresowań czy stawiania pierwszych kroków w ekonomicznym biznesie lub pokrewnych dziedzinach. Z zaangażowaniem odpowiadała na zadawane pytania, a na zakończenie spotkania obdarowała wszystkich gadżetami z logo uczelni oraz ulotkami informacyjnymi oferty edukacyjnej Uniwersytetu Gdańskiego, ze szczególnym uwzględnieniem Wydziału Ekonomicznego.
Maju, to było przemiłe spotkanie, za które serdecznie dziękujemy i życzymy Ci samych sukcesów!

Udostęnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
Email
Skip to content