Back to school

W ramach doradztwa zawodowego, odbyło się spotkanie licealistów z naszą absolwentką, Kają Rogowską, rocznik 2010. Celem wydarzenia było zachęcenie młodzieży do analizowania swoich predyspozycji zawodowych i rozważenie ścieżki kariery w branży technicznej. Kaja podzieliła się swoim doświadczeniem związanym z dokonywaniem wyborów edukacyjno – zawodowych, szczegółowo opowiedziała o procesie rekrutacji, kompetencjach miękkich i twardych przydatnych w sektorze IT, odwołując się do własnego przykładu pracy na stanowisku  inżynierskim  w korporacji Intel. Poza tym obaliła kilka mitów dotyczących IT, omówiła specyfikę i zakres działania swojej firmy. Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się również, jak wygląda typowy dzień pracy w Intelu oraz o sposobach  integracji współpracowników firmy. Usłyszeli też wiele innych ciekawostek związanych z wykonywanym przez prelegentkę zawodem.  Wierzymy, że przekazana wiedza i doświadczenie będą inspirujące dla naszych uczniów i zachęcą do pogłębionej analizy własnych predyspozycji, aby móc jak najlepiej określić i realizować swoje plany zawodowe.

Kaju, serdecznie dziękujemy za profesjonalne i motywujące spotkanie!

(ir)

Udostęnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
Email
Skip to content