Biwak Klasy 2a nad Morzem Bałtyckim w Jarosławcu

Dwudniowa wycieczka do Jarosławca była nie tylko okazją do zabawy i relaksu, ale także do nauki i rozwijania umiejętności współpracy. Młodzież wróciła do domu z uśmiechami na twarzach, pełna wrażeń i nowych doświadczeń. To były dwa dni pełne przygód, które na długo pozostaną w ich pamięci.

Pod koniec maja klasa 2a wyruszyła na długo oczekiwaną dwudniową wycieczkę nad Morze Bałtyckie do malowniczego Jarosławca. Opiekunami wycieczki były: wychowawczyni Dominika Hibner-Kubera oraz pani Wanda Adamczyk. 

Po przyjeździe do pensjonatu, młodzież szybko rozpakowała się i ruszyła na pierwsze przygody.Dni upłynęły im na spacerze po pięknej plaży. Podczas wędrówki, mieli okazję podziwiać nadmorski krajobraz, zbierać muszle oraz obserwować mewy. Był to również idealny czas na wspólne rozmowy i integrację.

Nauczyciele zorganizowali uczniom sesję zagadek logicznych. Uczniowie podzieleni byli na grupy, które rywalizowały w rozwiązywaniu różnorodnych łamigłówek, co pobudziło ich kreatywne myślenie i współpracę zespołową. Było to wspaniałe wyzwanie umysłowe, które zakończyło się gromkimi brawami.

Dodatkowo każda osoba mogła wziąć udział w konkursie na Prezentację Multimedialną na temat krajobrazu nadmorskiego. Krótka prezentacja, miała  ukazać piękno i unikalność jarosławieckiego wybrzeża. Prace oceniła i nagrodziła oceną z informatyki pani Wanda Adamczyk. 

Udostęnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
Email
Skip to content