Debata

Debata kandydatów na uczniowskiego Szefa Szkoły

W dniu 9 września w auli naszej szkoły odbyła się debata kandydatów na przewodniczącego SU. W debacie uczestniczyli uczniowie wszystkich klas oraz kandydaci:
a)_Zofia Szczecińska – klasa Ia
b) Anastazja Cichawa – klasa IIa
c) Piotr Poleski – klasa IIIa
Debatę prowadziły uczennice klasy IVa Zuzanna Grudzińska i Łucja Łysiak.
Kandydaci zaprezentowali się, przedstawili swoje programy wyborcze a następnie zmierzyli się z pytaniami zadanymi przez Zuzannę i Łucję. Pytania padły także ze strony innych uczniów. Nie było łatwo, ale poradzili sobie. Każdy z nich zaprezentował swoje mocne strony i starał się pozyskać sympatię tych, którzy 16 września zadecydują o tym, kto zostanie przewodniczącym Szkolnego Samorządu Uczniowskiego w bieżącym roku szkolnym. Miłym akcentem były słowa podziękowania dla ustępującej przewodniczącej Hanny Lińskiej.
Wszystkim kandydatom życzymy dużego poparcia!

Mirosław Kopowski (tekst), Karolina Stępień (zdjęcia)

Udostęnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
Email
Skip to content