Dla dzieci i młodzieży z POW

W Dniu Dziecka aktywiści z klasy 3a I Liceum Ogólnokształcącego w Sławnie przekazali upominki dla dzieci i młodzieży z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Sławnie. Potrzebne finanse zdobyli, organizując kolejną akcję charytatywną – sprzedaż gofrów. 

– Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję, dostarczyli produkty, odwiedzili w tym dniu naszą szkołę i najważniejsze… kupili gofry – mówią organizatorzy. – Nasi młodzi sąsiedzi z POW to wspaniali i sympatyczni ludzie – dodają Daria, Bartek i Patrycja z klasy 3a – Cieszymy się, że mogliśmy im pomóc, sprawić radość. 

– Za wzruszające spotkanie dziękujemy także wicedyrektorowi placówki, Pani Monice Galińskiej – podsumowują Karolina i Marta.

Prezenty z okazji Dnia Dziecka

Udostęnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
Email
Skip to content