DKMS

Dzień Dawcy z DKMS

W tym roku to już drugie spotkanie I LICEUM z fundacją DKMS. Pierwszy DZIEŃ DAWCY jak i drugi odbył się we współpracy z Urzędem Miejskim w Sławnie . Pierwszym razem dziękowaliśmy Panu Rafałowi a tym razem dziękujemy za pomoc w organizacji panu Danielowi.

29 maja podczas 52. Międzynarodowego Festiwalu Orkiestr Dętych gościliśmy na placu koło Domu Kultury. Niestety pogoda nam nie dopisywała , dlatego też zainteresowanych było niewielu. Jednakże wierzymy , że nasze starania nie poszły na marne i osoby , które tego dnia się zarejestrowały jako potencjalni Dawcy Komórek Macierzystych są dumni z siebie, ponieważ ich gest był bezcenny. Wolontariuszki z pierwszej klasy , Monika i Patrycja gościły pierwszy raz podczas akcji DKMS, jednakże jak stwierdziły opiekunki panie, Dominika i Iwona, dziewczyny spisały się na MEDAL . Jeszcze raz dziękujemy wszystkim.

Udostęnj:

Facebook
Twitter
Pinterest
Email
Skip to content