Europejski Dzień Języków Obcych

26 września 2022 r. w I liceum Ogólnokształcącym w Sławnie odbył się Europejski Dzień Języków Obcych. Wszystkie klasy zaprezentowały kulturę i zwyczaje krajów goszczących uczestników projektu Erasmus+ pn. „Learning Without Borders”, czyli Austrii, Hiszpanii, Cypru i Malty. Podczas spotkania w szkolnej auli, uczniowie przedstawili ciekawostki na temat krajów w formie prezentacji multimedialnych, zademonstrowali tradycyjne tańce. Najbardziej wyczekiwanym punktem imprezy była możliwość degustacji narodowych potraw i wypieków przygotowanych własnoręcznie przez uczniów i rodziców wszystkich klas. Impreza stała się ciekawą podróżą kulturową i folklorystyczna do krajów partnerskich szkoły. Koordynatorką zdarzenia była Iwona Wojniak.

Grek Zorba - taniec

Udostęnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
Email
Skip to content