Kategorie
Bez kategorii

Finał Zachodniopomorskich Dni Dziedzictwa

W dniu 28 października w Sławieńskim Domu Kultury miało miejsce podsumowanie Zachodniopomorskich Dni Dziedzictwa „Po nich dziedziczymy”.
Uczniowie naszej szkoły: Hanna Lińska, Roksana Syngierska i Wojciech Radawiec przedstawili prezentację na temat zorganizowanej przez nich Miejskiej Gry Terenowej „W poszukiwaniu dziedzictwa”. W grze udział wzięli uczniowie sławieńskich szkół – 9 drużyn. Uczestnicy gry wypowiadali się o grze bardzo pochlebnie, dostarczyła wielu wrażeń, ukazała ciekawe miejsca związane z historią Sławna, zmusiła do aktywnego poszukiwania i odkrywania historycznych punktów miasta. Nasi uczniowie podziękowali uczestnikom i opiekunom drużyn za zaangażowanie, Podkreślili duży zasób posiadanej przez nich wiedzy. Hania, Roksana i Wojtek zostali uhonorowani prezentami ufundowanymi przez Urząd Miasta Sławna.

Mirosław Kopowski

Skip to content