Kategorie
Bez kategorii

Jak Amerykanie wybierają prezydenta?

„Jak Amerykanie wybierają Prezydenta?” to temat wykładu online mgr. Kamila Gawła, pracownika naukowego Instytutu Prawa i Administracji Akademii Pomorskiej w Słupsku, w którym uczestniczyli uczniowie klasy 2a I LO w Sławnie. Wykład odbył się w ramach innowacji pedagogicznej „Wiedza o społeczeństwie z elementami prawa” realizowanej w I Liceum Ogólnokształcącym w Sławnie oraz programu „Propedeutyka prawa” AP w Słupsku.

Chcę studiować prawo i dlatego jestem w tej klasie – mówi Karolina z kl. 2a. ? – Bardzo ciekawy wykład, wreszcie rozumiem na czym polega system wyborczy USA – dodaje Julia z tej samej klasy – wykłady i spotkania z pracownikami Instytutu Prawa rozszerzają program, który realizujemy z panem Mirosławem Kopowskim na lekcjach wos-u, to zawsze są świetne zajęcia!

(js)

Skip to content