Czytelnicza akcja "Biblioteki w Szkole"

„Jak nie czytam, jak czytam”

7 czerwca o godzinie 10.00 dołączyliśmy do ponad 3500 placówek, które zgłosiły swój udział w ogólnopolskiej akcji pn. „Jak nie czytam, jak czytam”. Podczas Pikniku Czytelniczego, w przepięknych okolicznościach przyrody, na dziedzińcu szkoły czytaliśmy to, co najbardziej lubimy i co przynosi nam radość. Pokazaliśmy, że wbrew stereotypom młodzi ludzie chętnie czytają książki – od mangi, przez literaturę obyczajową, po kryminały i sensację. Ciepłe promienie słońca, pogodne niebo, niezwykły śpiew ptaków i lekki powiew wietrzyka umilił nam ten czas pełen relaksu i dobrej literatury. W zdarzeniu towarzyszyły nam panie z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sławnie, które wspomogły zapominalskich przyniesionymi ze sobą książkami. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.


Agnieszka Smutek-Strześniewska

Udostęnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
Email
Skip to content