Koncert z okazji Dnia Kobiet

8 marca z okazji Dnia Kobiet w naszej szkole odbył się koncert zorganizowany przez Samorząd Uczniowski i Szkolny Radiowęzeł.
Na 4 godzinie lekcyjnej wszyscy zostali zaproszeni na aulę szkolna. Po krótkim powitaniu i życzeniach prowadzące Zosia Szczecińska i Zuzia Morawiec przeszły do części artystycznej. Miała ona charakter koncertu z krótkimi przerywnikami w postaci kabaretu.
Uroczystość zainicjowała piosenka Alicji Majewskiej– „Być kobietą” w wykonaniu Nikoli Zagarodnikow z klasy 2a przy akompaniamencie Leny Barana z klasy I b. Potem swoją grą aktorską w krótkich kabaretach zachwycili uczniowie klas pierwszych.
Całe spotkanie uświetnił występ gościa specjalnego Pana Adama Poprawskiego, który wykonał utwór „La vie en rose” Edit Piaf.
Po koncercie żeńska część grona pedagogicznego otrzymała kwiaty a uczennice naszego liceum – lizaczki z hasłem motywującym.
Samorząd Uczniowski i Szkolny Radiowęzeł
Zdjęcia- Jarosław Strześniewski

Udostęnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
Email
Skip to content