Kategorie
Bez kategorii

Konkurs Wiedzy o Europie – „Europa Przyszłości”

Łucja Łysiak, Zuzanna Grudzień, Julia Kotecka, Gracjan Krzemieniec i Wojciech Radawiec z klasy 3a I Liceum Ogólnokształcącego w Sławnie w dniu 22 kwietnia wzięli udział w Konkursie Wiedzy o Europie „Europa Przyszłości”, zorganizowanym przez Wydział Humanistyczny Politechniki Koszalińskiej. Konkursowe zadanie polegało na rozwiązaniu testu poświęconego historii integracji europejskiej oraz kultury i historii państw oraz regionów w Europie.
Po zakończeniu testu uczestnicy wysłuchali wykładu europosła prof. dr. hab. Bogusława Mariana Liberadzkiego oraz dziekana Wydziału Humanistycznego – prof. Michała Polaka. W europejskich zmaganiach uczestniczyli uczniowie wielu szkół województwa zachodniopomorskiego. Konkurs Politechniki Koszalińskiej to także smaczny poczęstunek, prezenty i wiele pozytywnych doświadczeń. Dziękujemy, będziemy tam w przyszłym roku!
(mk, js)

Skip to content