Kurs metodyczny z Języka Niemieckiego w Austrii

Nasza nauczycielka języka niemieckiego Dominika Hibner -Kubera odbyła w okresie letnim 2 tygodniowy kurs metodyczny w ramach Projektu językowego Erasmus+ Mobilność: Learning Without Borders. Zaczerpnęła świeżej wiedzy i dowiedziała się w jaki sposób nauczać języka jeszcze efektywniej w czasach powszechnej cyfryzacji. 

Po zajęciach zwiedzała stolicę, największe miasto Austrii czyli Wiedeń.  Niesamowite atrakcje turystyczne jak legendarny pałac cesarski Schönbrunn, Hofburg- wiedeńska rezydencja władców Austrii,  Muzeum Historii Sztuki, Galeria Albertina, Belweder – zamek i muzeum sztuki z najważniejszymi dziełami Gustava Klimta, Egona Schiele i Oskara Kokoschki, KunstHausWien – muzeum zaprojektowane przez artystę austriackiego Friedensreicha Hundertwassera, Park Prater, Stephansdom- Katedra Świętego Szczepana, Kościół św. Karola Boromeusza- Karlskirche czy Wiedeńska Opera Narodowa utkwiły w pamięci pani Dominiki na długo. Zapraszamy do krótkiej fotorelacji.

Udostęnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
Email
Skip to content