Lekcja otwarta z chemii

27 lutego 2024 r. odbyła się w klasie 1 C o profilu biologiczno-chemicznym lekcja otwarta z chemii na temat tlenków, którą poprowadziła pani Aleksandra Stępień.
Na lekcji byli obecni: dyrektor i wicedyrektor, nauczyciele zespołu matematyczno – przyrodniczego oraz humanistycznego.
Lekcja została poprowadzona metodami aktywizującymi z wykorzystaniem prezentacji multimedialnej. Jednym z elementów składowych lekcji było m.in. samodzielne obliczenie tlenków, a następnie zastosowanie zdobytej wiedzy w zadaniach oraz obserwacja doświadczenia chemicznego.
Uczniowie klasy 1 C bardzo aktywnie uczestniczyli w lekcji, zaprezentowali się wspaniale, a nauczyciele biorący udział w zajęciach byli żywo zainteresowani i z pewnością chcieliby mieć takiego nauczyciela z chemii, z którym ten przedmiot jest ciekawy, miły i przyjemny.

Udostęnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
Email
Skip to content