Nowy sprzęt multimedialny dla szkoły

13 marca 2024 r. , w ramach Szkolnych Dni Kultury Matematycznej, młodzież i przyjaciele naszej szkoły eksplorowali świat matematyki.
Celem warsztatów było wspólne rozwiązywanie problemów matematycznych, projektowanie interaktywnych konstrukcji z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i oprogramowania matematycznego. Uczniowie i zaproszeni goście, w sposób nowatorski i kreatywny, eksperymentowali z figurami geometrycznymi, wzajemnie się ucząc i wspierając w rozwoju osobistym. Wszyscy uczestnicy wspólnie doświadczyli magii matematyki w technologii 21 wieku. Entuzjastom matematyki dziękujemy za wspólną zabawę!

Składamy serdeczne podziękowania darczyńcom za przekazanie na rzecz szkoły środków finansowych przeznaczonych na zakup dwóch monitorów interaktywnych do gabinetów nr 21 i nr 26 oraz krzeseł przeznaczonych do auli szkolnej:

 • Pani Aleksandra Bukowska
  Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Sławnie Spółdzielcza Grupa Bankowa;
 • Pan Maciej Leśków
  Prezes Zarządu „Społem” Powszechnej Spółdzielnia Spożywców w Sławnie;
 • Pan Wojciech Ludwikowski               
  Prezes Zarządu Firmy Wodociągi i Kanalizacja w Sławnie  Sp. z o.o.;
 • Pan Kazimierz Olejniczak
  Prezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej „Wybrzeże” w Sławnie;
 • Pan Jacek Ścigała
  Prezes Zarządu Firmy Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej
  i Mieszkaniowej w Sławnie  Sp. z o.o.

Udostęnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
Email
Skip to content