Nowy sprzęt multimedialny dla szkoły

13 marca 2024 r. , w ramach Szkolnych Dni Kultury Matematycznej, młodzież i przyjaciele naszej szkoły eksplorowali świat matematyki.
Celem warsztatów było wspólne rozwiązywanie problemów matematycznych, projektowanie interaktywnych konstrukcji z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i oprogramowania matematycznego. Uczniowie i zaproszeni goście, w sposób nowatorski i kreatywny, eksperymentowali z figurami geometrycznymi, wzajemnie się ucząc i wspierając w rozwoju osobistym. Wszyscy uczestnicy wspólnie doświadczyli magii matematyki w technologii 21 wieku. Entuzjastom matematyki dziękujemy za wspólną zabawę!

Składamy serdeczne podziękowania darczyńcom za przekazanie na rzecz szkoły środków finansowych przeznaczonych na zakup dwóch monitorów interaktywnych do gabinetów nr 21 i nr 26 oraz krzeseł przeznaczonych do auli szkolnej:

• Pani Aleksandra Bukowska
    Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Sławnie Spółdzielcza Grupa Bankowa;
  • Pan Maciej Leśków
    Prezes Zarządu „Społem” Powszechnej Spółdzielnia Spożywców w Sławnie;
  • Pan Wojciech Ludwikowski
    Prezes Zarządu Firmy Wodociągi i Kanalizacja w Sławnie  Sp. z o.o.;
  • Pan Kazimierz Olejniczak
    Prezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej „Wybrzeże” w Sławnie;
  • Pan Jacek Ścigała
    Prezes Zarządu Firmy Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej
    i Mieszkaniowej w Sławnie  Sp. z o.o.