Oferta akademicka dla licealistów

14 kwietnia gościliśmy w szkole Pana dr Krzysztofa Parzycha, wykładowcę Instytutu Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Turystyki Akademii Pomorskiej w Słupsku. W spotkaniu z Panem doktorem uczestniczyli uczniowie realizujący program rozszerzony z geografii, którzy zapoznali się z bogatą ofertą edukacyjną IGSEiT Akademii Pomorskiej. Było obszernie, z pasją, merytorycznie i szczegółowo. Zatem śmiało możemy stwierdzić, że wszyscy pasjonaci geografii na pewno mogą liczyć na dobrą ścieżkę kariery blisko swojego miejsca zamieszkania. Przypominamy, że od 1 czerwca Akademia Pomorska w Słupsku , za sprawą ustawy podwyższającej rangę uczelni zmienia nazwę na Uniwersytet Pomorski – serdecznie gratulujemy!
Dziękujemy Panu dr Krzysztofowi Parzychowi za przemiłą wizytę.

Udostęnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
Email
Skip to content