POKÓJ RELAKSU oficjalnie otwarty

W poniedziałek 26 września 2022 r. podczas uroczystego otwarcia 🎉🎊„Pokoju relaksu” poza naszymi uczniami i Dyrektorem szkoły wziął udział także wicestarosta sławieński Pan Andrzej Protasewicz. Powstanie tego miejsca, jak mówiła dyrektor szkoły Renata Biernacka jest efektem pracy wielu osób nie tylko tych pracujących przy projekcie EkoLiceum. Celem projektu było stworzenie strefy relaksu, która pozytywnie wpłynie na jakość odpoczynku i zdrowie uczniów w naszej szkole oraz umocni zaburzone podczas pandemii relacje. Wierzymy, że zapewnienie cichej przestrzeni, w której uczniowie będą mogli odpocząć, zebrać myśli oraz aktywnie się zrelaksować, zmniejszą u nich poziom stresu.
Uczniowie mogą korzystać z pokoju relaksu podczas każdej przerwy śródlekcyjnej.
Karolina Stępień

Udostęnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
Email
Skip to content