Uczestnicy połowinek 2022

Połowinki 2022

Wspaniała zabawa towarzyszyła młodzieży I Liceum Ogólnokształcącego w Sławnie, która w piątek, 21 października 2022 r., hucznie obchodziła półmetek nauki w szkole. Uczniowie potraktowali imprezę bardzo poważnie. Dziewczęta w wieczorowych sukniach, szpilkach, odważnych makijażach – wszystko to pięknie komponowało się z założonymi po jakimś czasie… ulubionymi trampkami. Z panami było podobnie – garnitury, odświętne koszule i… bluzy, zdecydowanie wytwornie 😊 Główną częścią imprezy była zabawa taneczna. I tu – klasa 3a – dała fantastyczny popis swoich umiejętności. Jednak najważniejsze, że wszyscy świetnie się bawili do późnych godzin nocnych i dobrze im było ze sobą.
W przygotowanie wydarzenia oprócz uczniów bardzo mocno włączyli się rodzice. Serdecznie dziękujemy: Pani Magdalenie Kęsik, Pani Joannie Marcinkowskiej oraz Państwu Monice i Piotrowi Sawickim, którzy zadbali zarówno o bezpieczeństwo młodzieży jak i przepyszny bufet. Nieoceniona okazała się także Restauracja Morska i Pani Asia Płonka – było więcej niż smacznie!
Dekoracja sali i ścianka do zdjęć to już projekt i wykonanie klasy 3a. Poza tym młodzieży udało się stworzyć wyjątkowy wieczór, który z pewnością zapamięta na długo każdy uczestnik. Teraz czekamy na bal studniówkowy!
Ps. Niech nam użytkownicy liceumslawno.com wybaczą publikację kilkunastu nieostrych zdjęć – uznaliśmy, że takie też nam się podobają 😊

Jarosław Strześniewski