Projekt „EkoLiceum. Losy Naszych Kwiatów”

Projekt „EkoLiceum. Losy Naszych Kwiatów” oficjalnie się zakończył. Efektem działań projektowych jest „Chill Room”, cieszący się sympatią uczniów, w którym odbyła się uroczystość wręczenia nagród.
Projekt w 2021 roku wygrał konkurs „Granty na działalność charytatywno-opiekuńczą w Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej”. Z otrzymanego dofinansowania najbardziej zaangażowani uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe.
„Bardzo cieszymy się, że Chill Room został tak dobrze przyjęty. Uczniowie mają swoje miejsce w szkole i chętnie z niego korzystają. Dla nas była to okazja zostawienia po sobie śladu w murach szkoły, ale także cenna lekcja i nowe doświadczenia” mówią uczestnicy projektu.
Po uroczystości nagrodzeni wzięli udział w poczęstunku.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zaangażowanym uczestnikom projektu oraz koordynatorowi Pani Dyrektor Renacie Biernackiej
Hanna Lińska

Udostęnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
Email
Skip to content