Projekt MŁODE GŁOWY.

Nasza szkoła w tym roku bierze udział w ogólnopolskim projekcie społecznym „Młode Głowy” organizowanym przez Fundację UNAWEZA, we współpracy z Fundacją Dbam o Mój Z@sięg, poprzez realizację bezpłatnego projektu badawczego pt. „MŁODE GŁOWY. Ocena poczucia własnej wartości i sprawczości młodzieży w Polsce”.
Celem projektu jest zbadanie, jaka jest ogólna kondycja psychiczna młodzieży, co tak naprawdę na nią wpływa oraz jak uczniowie w Polsce radzą sobie ze stresem i płynącą ze świata zewnętrznego presją. Jednym z głównych założeń, jakie stawia przed sobą fundacja „Dbam o Mój Z@sięg”, jest przygotowanie na podstawie wyników badań kampanii społecznej, która pomoże młodym ludziom lepiej o sobie myśleć.
O szczegółach badania szkolne koordynatorki projektu będą systematycznie przesyłały informacje poprzez dziennik elektroniczny. Prosimy uważnie analizować wiadomości z tematem: Projekt MŁODE GŁOWY.
Koordynatorkami projektu w naszym liceum są : pedagog szkolny Karolina Stępień i Aleksandra Stępień.
Oficjalna strona projektu: www.mlodeglowy.pl
Uwierz, że „Twój Głos Ma Moc” i wyraź swoje zdanie!
Karolina Stępień

Udostęnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
Email
Skip to content