Promocja Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni

16 lutego uczniowie klas: 3a i 4a uczestniczyli w spotkaniu z absolwentką naszego liceum, Magdaleną Radziwon, rocznik 2022.
Celem głównym była promocja uczelni, do której uczęszcza Magdalena, czyli Akademia Marynarki Wojennej w Gdyni, gdzie studiuje na drugim roku Mechatronikę na Wydziale Mechaniczno-Elektrycznym i obecnie posiada stopień wojskowy mat podchorąży. Robi wrażenie? – zdecydowanie tak! No i jeszcze ten mundur! – szyk i szacunek.
Spotkanie rozpoczęte przez Panią dyrektor Renatę Biernacką w dalszej części poprowadziła Magda, koncentrując się na zaprezentowaniu szerokiego wachlarza możliwości kontynuowania ścieżki edukacyjnej przez licealistów na akademii, oczywiście po zdanym egzaminie maturalnym. Z ogromną pasją zaprezentowała infrastrukturę swojej uczelni, kierunki, zasady rekrutacji, możliwości rozwoju, życie studenckie etc., i odpowiedziała na wiele pytań dotyczących studiów oraz własnych doświadczeń związanych np. z rekrutacją.
Na zakończenie uczniowie otrzymali ulotki informacyjne z adresem internetowym uczelni, pod którym znajdą wszelkie niezbędne informacje, pomocne w ostatecznym rozważeniu własnego kierunku rozwoju i przyszłej profesji.
Magdalena wybrała na pewno zgodnie z pasją i własnymi zainteresowaniami – tak przynajmniej wnioskujemy ze spotkania i jesteśmy bardzo dumni!
Dziękujemy za profesjonalnie przeprowadzone spotkanie oraz przesympatyczną wizytę i życzymy sukcesów w życiu osobistym oraz edukacyjno-zawodowym
 

Udostęnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
Email
Skip to content