Spotkanie z wykładowcą Instytutu Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Turystyki

Każdy, kto dokonywał wyboru kierunku studiów, wydziału, uczelni wie, że to ważna i odpowiedzialna decyzja mająca konsekwencje w naszym życiu. W podobnej sytuacji znajdują się licealiści poszukujący swoich pasji i możliwości spełnienia zawodowych marzeń. Klucz do otwierania kolejnych drzwi w celu poznania siebie i możliwości realizacji edukacyjno-zawodowych są spotkania z profesjonalistami, którzy pomagają rozwiać wszystkie niepewności na drodze podejmowania ważnych decyzji.
Pan dr Krzysztof Parzych, wykładowca Instytutu Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Turystyki Uniwersytet Pomorski w Słupsku, w towarzystwie studentek: Zosi i Mileny  spotkał się z uczniami klasy 4a oraz 3a realizującymi geografię na poziomie rozszerzonym, aby zaprezentować bogatą ofertą edukacyjną IGSEiT swojej uczelni, z którą od wielu lat współpracujemy.
Przede wszystkim zwrócił uwagę na:
  • szerokie możliwości wykorzystania znajomości geografii jako przedmiotu umożliwiającego studiowanie na różnych kierunkach czy specjalnościach,
  • rozwijającą się prężnie infrastrukturę US,
  • nowoczesne sale wykładowe i laboratoryjne US
  • zajęcia studentów w terenie od strony praktycznej,
  • wyjazdy zagraniczne studentów realizujących różne projekty badawcze.
Dziękujemy bardzo za spotkanie!

Udostęnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
Email
Skip to content