Dominika Hibner-Kubera

Sukces naszej nauczycielki!

Dominika Hibner-Kubera, nauczycielka języka niemieckiego w I Liceum Ogólnokształcącym w Sławnie, została awansowana na stopień nauczyciela mianowanego. Uroczystość odbyła się 31 sierpnia 2023 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Sławnie. Akt nadania stopnia awansu zawodowego otrzymali także nauczyciele innych powiatowych jednostek oświatowych. Uzyskanie stopnia nauczyciela mianowanego jest poprzedzone m.in. odbyciem kilkuletniego stażu oraz zdaniem egzaminu. Wręczając akty nadania stopnia awansu zawodowego, Starosta Sławieński Wojciech Wiśniowski, podkreślił, że jest to dowód uznania dla ciężkiej pracy i zaangażowania pedagogów. W uroczystości uczestniczyli również Wicestarosta Andrzej Protasewicz, Przewodniczący Rady Powiatu Tomasz Bobin oraz dyrektorzy powiatowych jednostek oświatowych.
Wszystkim nauczycielom, którzy złożyli ślubowanie i zdobyli kolejny stopień awansu zawodowego, serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszej pracy zawodowej.
Naszej Pani Dominice szczególnie dziękujemy za konsekwentną promocję języka niemieckiego i kultury krajów niemieckojęzycznych, ambitne realizacje projektów eTwinning, pasję poznawania narzędzi TiK i codzienną serdeczność. Pozdrawiamy!

Udostęnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
Email
Skip to content