Najlepsi w wolontariacie 2022

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

24 czerwca 2022 r. uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022. Dyrektor Zespołu Szkół w Sławnie, Renata Biernacka, podsumowała miniony rok, wyróżniła najlepszych, mówiła o tym, co dobre w życiu szkoły, co cieszy i szczególnie zapamiętamy. Uroczystość uświetnili Czesław Hajduk, współzałożyciel i członek Polskiej Organizacji Wojskowej, nielegalnej organizacji zrzeszającej młodzież, która nie godziła się z powojenną polską rzeczywistością, działającej w latach 1948-1949 w sławieńskim liceum oraz Andrzej Protasewicz, Wicestarosta Powiatu Sławieńskiego.

W I Liceum Ogólnokształcącym świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe otrzymali:
Patryk Rogalski (średnia ocen – 5,54), zgłoszony do nagrody – Stypendium Prezesa Rady Ministrów, Nikola Kowalewska, Michał Jarząbek, Anastazja Cichawa, Monika Bogusławska, Natalia Jeż, Magdalena Cieślarczyk, Maria Marcinkowska, Daria Goryczkiewicz, Zuzanna Grudzień, Maja Janus, Hanna Lińska, Natalia Rondzio, Anna Smyk.
Rodzicom wymienionych uczniów Pani Dyrektor wręczyła listy gratulacyjne.

Specjalną nagrodę i dyplom uznania otrzymała pani Agnieszka Tomczak, która uzyskała najlepsze wyniki na egzaminach semestralnych w I Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych.

Wyróżnienia za bardzo dobre i dobre wyniki w nauce otrzymali również: Oliwia Borowiec, Wojciech Radawiec.

Wojciech Radawiec został również wyróżniony nagrodą dla najlepszego historyka szkoły. Nagrodę ufundował pan Czesław Hajduk, były uczeń naszej szkoły, założyciel Polskiej Organizacji Wojskowej, uwiecznionej pamiątkową tablicą wmurowaną w gmach szkoły.

Kornelię Smutek, Patrycję Babirecką, Danielę Kownacką oraz Natalię Majewską wyróżniono dyplomami za działalność artystyczną.

Dyplomy za aktywną pracę w szkolnym wolontariacie otrzymali: Patrycja Adamczyk, Kornelia Smutek, Daniela Kownacka, Patrycja Babirecka, Anastazja Cichawa, Michał Jarząbek, Monika Bogusławska, Magdalena Cieślarczyk, Natalia Jeż, Kamila Kunkiel, Zuzanna Warać, Nikola Kowalewska, Natalia Majewska, Andżelika Wilińska, Julia Stępniak, Anna Smyk, Oliwia Koszal, Aleksandra Jelonek, Magdalena Mazurkiewicz.

Nagrody za aktywną pracę redakcyjną w Szkolnym Radiowęźle otrzymali: Łucja Łysiak, Michalina Poborska, Maja Janus, Zuzanna Grudzień, Magdalena Mazurkiewicz, Wojciech Radawiec.

Dyplomy otrzymali także organizatorzy Akcji DKMS „Komórkomania”: Andżelika Wilińska, Oliwia Koszal, Julia Stępniak, Aleksandra Jelonek, Patrycja Babirecka, Monika Bogusławska.

Pani dyrektor wręczyła także dyplomy uznania dla rodziców, którzy swoją postawą i zaangażowaniem przyczynili się do uatrakcyjnienia szkolnych imprez oraz wykazali się działaniami na rzecz szkoły. Otrzymały je Renata Protasewicz, Kinga Cichawa, Anna Kownacka, Paulina Paszkiewicz Joanna Marcinkowska, Magdalena Kęsik oraz Agnieszka i Marcin Lińscy.

Gratulujemy wszystkim uczniom oraz życzymy sukcesów w przyszłym roku szkolnym. Do zobaczenia za dwa miesiące. Życzymy Wam udanych wakacji!

Agnieszka Smutek-Strześniewska (tekst)
Karolina Stępień (zdjęcia)k

Udostęnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
Email
Skip to content