Zakończenie roku szkolnego

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/2023

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2022/2023 to podsumowanie dziesięciu miesięcy uczniowskiej i nauczycielskiej pracy, wyróżnienie najlepszych, wskazanie tego, co dobre w życiu szkoły i co szczególnie cieszy. Tegoroczne zdarzenie poprowadziła Irena Rogowska, nauczycielka zastępująca dyrektora szkoły, Renatę Biernacką. Uroczystość uświetnili goście: Andrzej Protasewicz, Wicestarosta Powiatu Sławieńskiego, Wojciech Ludwikowski, Prezes WIK oraz rodzice uczniów.

Rada Pedagogiczna, na wniosek i rekomendację dyrektora szkoły, Renaty Biernackiej, przyznała tytuł „Przyjaciela Szkoły” – Wojciechowi Ludwikowskiemu, któremu podczas uroczystości wręczono okolicznościową statuetkę. Niezwykłe przemówienie, które wygłosił laureat honorowego odznaczenia zapamiętamy wszyscy. Dziękujemy!

Wyróżnieni uczniowie:

Najwyższą średnią ocen uzyskał Patryk Rogalski, który w uznaniu osiągnięć dydaktycznych został zgłoszony do nagrody – stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe otrzymali: Antonina Maj, Zuzanna Morawiec, Julia Pawlak, Nikola Zagorodnikow, Nikola Szereszewska, Michał Jarząbek, Nikola Kowalewska.

Nagrody książkowe za wysoką średnią ocen otrzymali: Maja Szymańska, Miłosz Włodarczyk, Huber Frankenstein, Monika Bogusławska;

Nagrodę za najwyższą średnią ocen wśród słuchaczy I Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych otrzymała słuchaczka szóstego semestru, Agnieszka Tomczak.

Nagrodę za najlepszą frekwencję otrzymali: Antonina Maj (I Liceum Ogólnokształcące) oraz Michał Moskwa (I Liceum ogólnokształcące dla Dorosłych).)

Za udział w życiu artystycznym szkoły wyróżnienia otrzymali: Kornelia Smutek, Daniela Kownacka, Zuzanna Hejnowska, Zuzanna Torowicz, Nadia Mikrut, Milena Kaliszczak, Malgorzta Redzimska, Alicja Szczepanek, Antonina Maj, Zuzanna Siekierska, Nikola Zagorodnikow, Oliwia Krzemieniec.

Dyplomy za aktywną pracę w Szkolnym Kole Wolontariatu otrzymali: Milena Kaliszczak, Zuzanna Torowicz, Maja Szymańska, Andżelika Sałankiewicz, Zuzanna Morawiec, Wiktoria Milczarek, Antonina Maj, Zuzanna Hejnowska, Zofia Szczecińska, Natalia Mora, Alicja Juszczykowska, Nikola Zagorodnikow, Małgorzata Redzimska, Amelia Sikorska, Alicja Szczepanek, Nikola Jóźwik, Kornelia Smutek, Anastazja Cichawa, Monika Bogusławska, Magdalena Cieślarczyk, Kamila Kunkiel, Natalia Jeż, Michał Jarząbek, Kamil Gutowski, Adrian Kumaniecki, Wiktor Kazusek, Karolina Kęsik, Patrycja Kowalska, Marta Nowak.

Uhonorowano także redaktorów Szkolnego Radiowęzła: Adam Sawickiego, Wiktora Kazuska, Jerzego Postraszyńskiego, Oskara Piwowarczyka, Huberta Frankensteina, Marcina Mikitiuka.

Dyplomy za osiągnięcia sportowe i promocję sportu w środowisku liceum otrzymali: Oskar Piwowarczyk, Marcin Mikitiuk, Maria Marcinkowska, Karolina Śpiewak, Anastazja Cichawa, Hanna Idzik, Julia Pawlak, Karolina Ostrowska, Oliwia Krzemieniec, Antonina Czyż, Alicja Juszczykowska, Michał Jarząbek, Adam Sawicki.

Za powołanie do życia i redagowanie szkolnego Tik-Toka dyplomy otrzymały: Maria Marcinkowska oraz Oliwia Borowiec.

Puchar za I miejsce w Mistrzostwach Szkoły w Szachach otrzymał Ethan Liberra.

Gratulujemy wszystkim oraz życzymy sukcesów w przyszłym roku szkolnym. Do zobaczenia za dwa miesiące. Życzymy Wam udanych wakacji!

(js)

Udostęnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
Email
Skip to content