Renata Biernacka

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2023/2024

21 czerwca w Zespole Szkół w Sławnie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Uroczystość uświetnili goście: Andrzej Protasewicz, Wicestarosta Powiatu Sławieńskiego, Krzysztof Kowalczyk, Przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury i Sportu, Ewelina Szczecińska, przewodnicząca Rady Rodziców, Renata Protasewicz, Przyjaciel Szkoły, Wojciech Ludwikowski, Prezes WIK, oraz rodzice uczniów.

Nauczyciele, uczniowie i rodzice, a także zaproszeni goście zebrali się, aby wspólnie podsumować miniony rok szkolny i pożegnać się przed letnimi wakacjami. Podczas ceremonii wręczono nagrody i wyróżnienia uczniom za osiągnięcia w nauce, sporcie oraz działalności społecznej i artystycznej. To był wzruszający moment dla wszystkich, którzy przez ten czas razem tworzyli społeczność szkolną. Teraz uczniowie rozpoczynają zasłużony odpoczynek i mają czas na relaks przed zbliżającym się nowym rokiem szkolnym.

Nagrody z książkowe za bardzo wysokie wyniki w nauce i promocję z wyróżnieniem otrzymali: Zofia Turczyn, Jagoda Dybiec, Antoni Wieczorek, Filip Mallek, Michalina Szewczyk, Oliwia Chabowska, Zuzanna Komorowska, Antonina Maj, Vanessa Dudzińska-Superson, Patryk Rogalski, Michał Jarząbek, Nikola Kowalewska, Magdalena Cieślarczyk.

Nagrodę książkową za wyjątkową aktywność w życiu artystycznym szkoły (w tym scenariusz przedstawienia) oraz udział w konkursach literackich i historycznych przyznano Emilii Smolińskiej, natomiast nagrodę książkową i dyplom za działalność teatralno-artystyczną — Lenie Baran i Nikoli Zagorodnikow.

Dyplom za działalność na rzecz innych w Szkolnym Kole Wolontariatu otrzymali: Nina Grzebień, Małgorzata Bryk, Karolina Ćwik, Zofia Turczyn, Lena Baran, Katarzyna Bogusławska, Nadia Kachel, Oliwia Kwiatkowska, Ksawery Pardyl, Blanka Sosińska, Kaja Szydłowska, Julia Parszczyńska, Zuzanna Komorowska, Gabriela Kaca, Mateusz Faryno, Krzysztof Grudzień, Martyna Mielczarek, Amelia Strzelecka, Amelia Rabenda, Maria Woźniak, Mikołaj Gogler, Oliwier Wyszatycki, Klaudia Szwark; Vanessa Dudzińska Superson, Antonina Maj, Zuzanna Hejnowska, Natalia Mora, Zuzanna Morawiec, Małgorzata Redzimska, Zofia Szczecińska, Nikola Zogorodnikow, Milena Kaliszczak, Maja Szymańska, Kornelia Smutek, Daniela Kownacka, Magdalena Cieślarczyk, Natalia Jeż, Monika Bogusławska, Kamila Kunkiel.

Dyplomy za działalność teatralno – muzyczną wręczono: Ninie Grzebień, Jagodzie Dybiec, Zofii Turczyn, Małgorzacie Bryk, Karolinie Ćwik, Mikołajowi Kiedrowiczowi, Michałowi Roman, Emilii Smolińskiej, Kindze Kunkiel, Mai Rolnik, Nikoli Szwark, Annie Dudka, Karinie Kołodziejczyk, Zuzannie Hrehorowicz, Dominice Jakimiak, Antoninie Michalik, Ninie Wrotniak, Michalinie Szewczyk, Ksaweremu Pardylowi, Antoniemu Wieczorkowi, Gabrieli Kaca, Zuzannie Komorowskiej, Julii Parszczyńskiej, Marii Woźniak, Mateuszowi Faryno, Ignacemu Kukulskiemu, Amelii Strzeleckiej, Hannie Falkowskiej, Zuzannie Karpicz, Oliwii Krzemieniec.

Dyplomami za działalność w szkolnym radiowęźle wyróżniono: Alana Kunkiel, Maję Rolnik, Adama Stojewskiego, Aleksandrę Burda, Lenę Baran, Jakuba Jurczyka, Nikolę Podolska, Nikolę Zagorodnikow, Zofię Szczecińską, Adama Sawickiego. Natomiast dyplomy za promocję szkoły otrzymały: Lena Baran, Nikola Podolska, Zuzanna Morawiec oraz Nikola Zagorodnikow.

Dyplomy za działalność plastyczno – artystyczną uzyskały:  Anna Dudka, Oliwia Kluska, Karina Kołodziejczyk, Kinga Kunkiel, Emilia Smolińska, Nikola Szwark,Zofia Turczyn, Oliwia Chabowska, Sara Cygon, Zuzanna Siekierska, a dyplomy za udział w akcji DKMS – Zostań potencjalnym dawcą szpiku kostnego otrzymały: Nina Grzebień, Jagoda Dybiec, Zofia Turczyn, Małgorzata Bryk, Karolina Ćwik.

Rada Pedagogiczna, na wniosek i rekomendację dyrektora szkoły, Renaty Biernackiej, przyznała tytuł „Przyjaciela Szkoły” – Jackowi Ścigale.

Serdecznie podziękowania złożono także Rodzicom trud i zaangażowanie w działania na rzecz szkoły. Dyplomy uznania otrzymali: pp. Anna Niewiadomska—Kunkiel i Sławomir Kunkiel, pp. Beata i Jacek Wrotniakowie, p. Ewelina Szczecińska, p. Sabina Kołodziejczyk, p. Anna Kownacka.

Zdjęcia i tekst: Agnieszka Smutek-Strześniewska

Udostęnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
Email
Skip to content