Pożegnanie księgowej

W księgowości trzeba być szybszym niż reszta świata

Po trzech latach pracy odchodzi z naszej szkoły Pani Paulina Lerczyńska-Sywanicz, główna księgowa. Mimo uśmiechów na zdjęciach to dla nas smutny dzień. W księgowości trzeba być szybszym niż reszta świata i taka była Pani Paulina. Profesjonalna, kompetentna, traktująca wszystkich podmiotowo, cierpliwa, bezkompromisowa i szczera – za to wszystko bardzo ją cenimy i już dzisiaj zaczynamy tęsknić.
Szanowna Pani Paulino! Dziękujemy za współpracę i zaangażowanie we wszystkie nasze szkolne sprawy. Zaangażowanie ponad etat, ponad konieczność, ponad obowiązek.
Życzymy, by nowa praca dawała Pani jeszcze więcej satysfakcji, powodzenia we wszelkich Pani sprawach i szczęścia w życiu osobistym!
Społeczność I LO w Sławnie

Udostęnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
Email
Skip to content