Warsztaty na rzecz strategii zintegrowanych inwestycji terytorialnych

Nasi licealiści uczestniczyli w warsztatach prowadzonych przez Panią Izabellę Borucińską ze Związku Miast Polskich oraz Pana Adama Poprawskiego pracownika Starostwa Powiatowego w Sławnie, których celem było poznanie potrzeb młodzieży jako mieszkańców w zakresie najważniejszych aspektów życia w powiecie sławieńskim. Podczas warsztatów uczniowie zostali podzieleni na 4 grupy po 6 uczniów, a ich zadaniem było zaproponowanie działania lub przedsięwzięcia, którego realizacja byłaby najważniejszym argumentem dla nich aby po ukończeniu edukacji zamieszkali na stałe i pracowali zawodowo na terenie powiatu sławieńskiego.
Warsztat był elementem procesu uspołeczniania procesu opracowywania strategii ZIT czyli Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Obszaru Funkcjonalnego Sławna.
Dziękujemy Panu Adamowi oraz Pani Izabeli za wysłuchanie głosu naszej młodzieży i wartościową dyskusję podczas zajęć warsztatowych.

Udostęnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
Email
Skip to content