Wręczenie nagród w III Powiatowym Konkursie Plastycznym „Wolni od uzależnień”

W dniu 12 czerwca 2024 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie nagród w III Powiatowym Konkursie Plastycznym „Wolni od uzależnień” pod hasłem „Zagubieni w sieci”.
Konkurs odbywał się pod honorowym patronatem Starosty Sławieńskiego i Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.
Skierowany był do uczniów szkół podstawowych z powiatu sławieńskiego i podzielony został na dwie kategorie wiekowe: klasy IV-VI i klasy VII-VIII.
Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży, którzy przesłali liczne prace.
Podczas uroczystości podsumowującej, nagrody uczestnikom konkursu przekazał wicestarosta sławieński Andrzej Protasewicz, burmistrz Miasta Sławno Krzysztof Frankenstein oraz przewodnicząca Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Anna Czyż.
Gratuluję i dziękuję wszystkim uczestnikom III Powiatowego Konkursu Plastycznego, którzy wykonali i przysłali tak piękne prace – powiedziała Dyrektor szkoły Renata Biernacka.
W każdej z kategorii Jury konkursu wybrało 3 laureatów i łącznie 10 wyróżnionych.
Jury w składzie Elżbieta Gaik (przewodnicząca), Dominika Hibner-Kubera oraz Elżbieta Szostak postanowiło przyznać nagrody:
w kategorii klas IV-VI:
  • I miejsce – Stanisław Putaj (Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sławnie), opiekun p. Dorota Kublik
  • II miejsce – Wiktoria Łajeczko (Szkoła Podstawowa w Warszkowie), opiekun p. Izabela Bartosz
  • III miejsce – Amelia Kufel (Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sławnie), opiekun p. Dorota Kublik
w kategorii klas VII-VIII:
  • I miejsce – Laura Lisek (Szkoła Podstawowa w Staniewicach), opiekun p. Sławomir Sroka
  • II miejsce – Aleksandra Wyszatycka (Szkoła Podstawowa w Żukowie), opiekun p. Karolina Kądziołka
  • III miejsce – Liliana Stępień (Szkoła Podstawowa Nr 3 w Sławnie), opiekun p. Anna Olejnik
Wyróżnienia w konkursie otrzymali:
w kategorii klas IV-VI – Pola Kozłowska (SP nr 3 Sławno), Maja Tomaszewska (SPnr 3 im. Króla Eryka Pomorskiego w Darłowie), Anna Semanów (SP Żukowo), Patrycja Kwiatkowska (SP Żukowo) Julia Komorowska (SP Niemica) Julia Sorek (SP Sławsko), Lena Banasiak (SP Sławsko). W kategorii klas VII-VIII – Piotr Borowski ( SP nr 3 Sławno), Matylda Filipek (SP w Słowinie), Oliwia Bień (SP Żukowo).
W części artystycznej zebrani goście obejrzeli występy wokalne i taneczne uczniów naszej szkoły: Nikoli Zagorodnikow i Niny Grzebień, Filipa Malka, Kasi Bogusławskiej i Karoliny Śpiewak.
Dziękujemy również uczennicom klasy II A : Julii Pawlak, Zuzi Morawiec, Natalii Mora za pomoc przy organizacji uroczystości
Wszystkim laureatom, wyróżnionym i tym, którzy przesłali prace – serdecznie dziękujemy!
Zdjęcia: Zuzia Morawiec