Maturzyści 2023

Wystartowały tegoroczne zmagania maturalne

Abiturienci I LO w Sławnie rozpoczęli zmagania maturalne w sesji wiosennej.
4 maja to pierwszy dzień matur. Tradycyjnie matura rozpoczęła się o godzinie 9.00 egzaminem pisemnym z języka polskiego na poziomie podstawowym. Nasi tegoroczni abiturienci będą zdawać egzaminy na nowych zasadach, według nowej formuły.
Absolwenci przystąpią do egzaminów pisemnych z: języka polskiego, języka obcego oraz matematyki na poziomie podstawowym, a także do egzaminów ustnych z języka polskiego oraz języka obcego. Muszą również przystąpić do jednego egzaminu z przedmiotu dodatkowego na poziomie rozszerzonym.
Egzaminy pisemne i ustne potrwają do 23 maja.
Wszystkim maturzystom życzymy sukcesu na egzaminach!

Wanda Adamczyk

Udostęnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
Email
Skip to content