Kategorie
Bez kategorii

„Z ziemi włoskiej do Polski”

„Z ziemi włoskiej do Polski” przyjechały Caterina Zurzolo i Simona Martino z grupą młodzieży w ramach programu Erasmus+. Program wymiany realizują w zaprzyjaźnionym z naszą szkołą technikum, a dzisiaj odwiedziły I LO w Sławnie.

Zwiedzanie szkoły było okazją do wymiany doświadczeń. Poza tym redakcja szkolnego FB dowiedziała się, że: nauka języka obcego może stać się przepustką do wielkiego świata, kultura śródziemnomorska rzeczywiście jest wspólnym doświadczeniem różnych narodów europejskich, a nasza pani dyrektor zna język włoski (sic!)

Caterina, Simona! Grazie per un piacevole incontro. Vi auguriamo molte impressioni durante la visita a Sławno e al distretto di Sławieński. Le porte del liceo di Sławno sono sempre aperte per te.
Przypominamy! W ramach programu Erasmus+ uczniowie i nauczyciele I Liceum Ogólnokształcącego w Sławnie jeszcze w tym roku wyjadą do Turcji na kolejne spotkanie.
Jarosław Strześniewski

Skip to content