Kategorie
Bez kategorii

Zapraszam na 7. Powiatowy Turniej Teatralny

24 marca 2022 r. odbędzie się 7. Powiatowy Turniej Teatralny, który w I Liceum Ogólnokształcącym w Sławnie ma ponad czterdziestoletnią tradycję. – Serdecznie zapraszam – mówi Renata Biernacka, dyrektor LO – na autorski i wielopokoleniowy turniej pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty i Starosty Sławieńskiego. Nie chcemy, by kolejny raz życie w cieniu epidemii COVID-19 pozbawiło społeczność Powiatu Sławieńskiego tego wyjątkowego święta amatorskiego, szkolnego teatru, stąd po raz drugi, formuła online – spektakle będzie można oglądać na konkursowej stronie internetowej: https://liceumslawno.com/teatr. Wystąpi młodzież wszystkich szkół ponadpodstawowych i sześciu podstawowych z Powiatu Sławieńskiego.

Wierzę, że sztuka pozwala ocalać najszlachetniejsze wartości, dlatego szczególnie w czasie naznaczonym wojną, zwróćmy uwagę na to, co ważnego chcą nam powiedzieć młodzi ludzie. Zapraszam do teatru online w I LO w Sławnie – dodaje Renata Biernacka.

Skip to content