Baner fundacji hospicyjnej. napisy: fundacja hospicyjna, fundusz dzieci osieroconych, tumboteam, aktywni dla dzieci osieroconych

Akcja Dzień Tumbo w naszym liceum

Akcja Dzień Tumbo w naszym liceum dobiegła końca. W ramach niej zadziało się wiele dobrego. Wychowawcy przeprowadzili zajęcia warsztatowe, w oparciu o profesjonalne materiały przesłane przez organizatora – Fundację Hospicyjną w Gdańsku, podczas których uczniowie dokonywali niełatwych odkryć emocjonalnych w sferze naszej egzystencji i dociekali sposobów wspierania rówieśników w trakcie żałoby. Na zakończenie nauczyciele usłyszeli od młodzieży, że takie zajęcia mają głęboki sens i uczą właściwych postaw.
Jednocześnie trwała zbiórka finansowa na rzecz Hospicjum w Darłowie. Jej podsumowanie pokazało, że dzięki licznemu gronu osób szczególnie wrażliwych na cierpienie innych udało się zebrać całkiem pokaźną kwotę: 2.773,69 zł.
Kłaniamy się wszystkim darczyńcom, a w szczególności – serdeczne podziękowania za wsparcie i udział w akcji składamy: panu Wicestaroście Sławieńskiemu Andrzejowi Protasewiczowi, panu Burmistrzowi Miasta Sławno Krzysztofowi Frankensteinowi, członkom Rady Powiatu Sławieńskiego, członkom Rady Miejskiej w Sławnie, pracownikom Urzędu Miejskiego w Sławnie oraz pani Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Małgorzacie Maciuk-Radawiec.

 

Irena Rogowska

Udostęnj:

Facebook
Twitter
Pinterest
Email
Skip to content