Koniec z kilogramami w plecaku

żółte szafki szkolne, w nich ozdoby świąteczne

Koniec z kilogramami w plecaku

Po co codziennie nosić w plecaku wszystkie książki i przybory szkolne, skoro część można zostawić w szkole? Motywowani tym przesłaniem pojawili się w naszej szkole dwaj Mikołajowie, Wojciech Ludwikowski i Jacek Ścigała, na co dzień prezesi sławieńskich spółek: Przedsiębiorstwa WiK Wodociągi i Kanalizacja oraz Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, którzy ufundowali nowe szafki dla uczniów I LO w Sławnie. Praktyczne, kolorowe, bezpieczne, a nawet, zawierzając reklamowemu prospektowi, zapewniające
dobre samopoczucie i zwiększające motywację (tak właśnie!).
Szanowni Panowie!

Za podniesienie standardów w miejscu codziennej nauki i pracy bardzo Wam dziękujemy!
Społeczność I Liceum Ogólnokształcącego w Sławnie

Udostęnj:

Akcja Dzień Tumbo w naszym liceum

Baner fundacji hospicyjnej. napisy: fundacja hospicyjna, fundusz dzieci osieroconych, tumboteam, aktywni dla dzieci osieroconych

Akcja Dzień Tumbo w naszym liceum

Akcja Dzień Tumbo w naszym liceum dobiegła końca. W ramach niej zadziało się wiele dobrego. Wychowawcy przeprowadzili zajęcia warsztatowe, w oparciu o profesjonalne materiały przesłane przez organizatora – Fundację Hospicyjną w Gdańsku, podczas których uczniowie dokonywali niełatwych odkryć emocjonalnych w sferze naszej egzystencji i dociekali sposobów wspierania rówieśników w trakcie żałoby. Na zakończenie nauczyciele usłyszeli od młodzieży, że takie zajęcia mają głęboki sens i uczą właściwych postaw.
Jednocześnie trwała zbiórka finansowa na rzecz Hospicjum w Darłowie. Jej podsumowanie pokazało, że dzięki licznemu gronu osób szczególnie wrażliwych na cierpienie innych udało się zebrać całkiem pokaźną kwotę: 2.773,69 zł.
Kłaniamy się wszystkim darczyńcom, a w szczególności – serdeczne podziękowania za wsparcie i udział w akcji składamy: panu Wicestaroście Sławieńskiemu Andrzejowi Protasewiczowi, panu Burmistrzowi Miasta Sławno Krzysztofowi Frankensteinowi, członkom Rady Powiatu Sławieńskiego, członkom Rady Miejskiej w Sławnie, pracownikom Urzędu Miejskiego w Sławnie oraz pani Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Małgorzacie Maciuk-Radawiec.

Irena Rogowska

Udostęnj: