żółte szafki szkolne, w nich ozdoby świąteczne

Koniec z kilogramami w plecaku

Po co codziennie nosić w plecaku wszystkie książki i przybory szkolne, skoro część można zostawić w szkole? Motywowani tym przesłaniem pojawili się w naszej szkole dwaj Mikołajowie, Wojciech Ludwikowski i Jacek Ścigała, na co dzień prezesi sławieńskich spółek: Przedsiębiorstwa WiK Wodociągi i Kanalizacja oraz Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, którzy ufundowali nowe szafki dla uczniów I LO w Sławnie. Praktyczne, kolorowe, bezpieczne, a nawet, zawierzając reklamowemu prospektowi, zapewniające
dobre samopoczucie i zwiększające motywację (tak właśnie!).
Szanowni Panowie!

Za podniesienie standardów w miejscu codziennej nauki i pracy bardzo Wam dziękujemy!
Społeczność I Liceum Ogólnokształcącego w Sławnie

Udostęnj:

Facebook
Twitter
Pinterest
Email
Skip to content