logo etwinning

Ponowne spotkanie ONLINE w społeczności eTwinning

28 lutego odbyło się już trzecie spotkanie online z naszymi partnerami z Chorwacji i Turcji w ramach drugiego projektu pt.:„Lass uns die beste Kunstwerke unserer Städte entdecken – Pozwól nam odkryć najlepsze dzieła naszych miast”.

Uczestniczymy także w projekcie pt. „E-Kompass: Wahr oder Falsch im Internet? – Prawda czy fałsz w internecie?”. Naszymi partnerami są Turcja oraz Grecja. Relacje z tego projektu przekażemy następnym razem.

Przypominamy: na pierwszym spotkaniu uczniowie z Chorwacji przedstawili nam swoje zabytkowe miasto Varaždin, które położone jest w północno – wschodniej części Chorwacji. Drugie spotkanie to film prezentujący Sławno, przygotowany przez naszych licealistów.

Podczas trzeciego spotkania zachwycaliśmy się przepięknym tureckim regionem Hatay (Antakya) i ich miastem Defne. Dodatkowo, jako niespodziankę, uczniowie z Chorwacji przygotowali dla nas prezentację o malowidłach ściennych w ich regionie.

Obejrzyjcie nasze filmy i oceńcie to, co robimy!

Dominika Hibner-Kubera

Udostęnj:

Facebook
Twitter
Pinterest
Email
Skip to content