Uczestnicy warsztatów

Startup Shaker, czyli 2-dniowe warsztaty z przedsiębiorczości

Dzisiaj w naszej szkole uczniowie budują własne innowacyjne firmy!

Wystartował Startup Shaker, czyli 2-dniowe warsztaty z przedsiębiorczości, w czasie których zespoły uczą się jak zarabiać na biznesie opartym o swoje pasje oraz zbudować startup, który osiągnie sukces na rynku!

Będzie aktywnie i kreatywnie, ponieważ przed naszymi uczniami stoi nie lada wyzwanie – opracowanie własnego startupu w 2 dni i jego zaprezentowanie.

Prace odbywają się pod okiem zewnętrznych trenerów i przedsiębiorców, którzy przyjechali do naszej szkoły z Warszawy. Ponadto uczniowie będą mieli okazję wysłuchać również prelekcji Filipa Budnego – CEO startupu MAGLY, który opowie o swojej przedsiębiorczej drodze, którą rozpoczął w wieku 16 lat!

Warsztaty realizowane są we współpracy z Urzędem Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, który wybrał naszą szkołę do projektu, za co serdecznie dziękujemy.


Warsztaty Startup Shaker odbywają się w ramach projektu ,,Pomorze Zachodnie – gdzie biznes łączy się z nauką”.

Projekt jest finansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, Oś Priorytetowa I Gospodarka, innowacje, nowoczesne technologie, Działanie 1.18 Tworzenie i rozbudowa regionalnego systemu innowacji.

Udostęnij:

Facebook
Twitter
Pinterest
Email
Skip to content